Informatikus-rendszergazda

  • Cég neve

    VirPay Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    9200 Mosonmagyaróvár, Kiserdő utca 10.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Tech stack

    • VPN WIFI MS OFFICE
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Mosonmagyaróvári vállalkozás rendszergazdai feladatainak ellátására keres informatikai munkatársat.
Feladatok:
- Hálózati infrastruktúra karbantartása, fejlesztése; hálózati hozzáférések kezelése
- Hibaelhárítás, - elemzés a problémák megoldása érdekében
- Kapcsolattartás partnerekkel (pl. távközlés), IT eszköz beszerzések
- Eszközök telepítése, szoftverek frissítése, felmerülő informatikai problémák megoldása

Elvárások

  • Releváns, minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat az alábbiakban:
    • hálózati infrastruktúra karbantartás,
    • berendezések telepítése és karbantartása az adatközpontban
  • VPN kapcsolatok kezelésének és WIFI infrastruktúra beállításának széleskörű ismerete
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete,
  • Proaktív, együttműködő, fejlődésre és fejlesztésre törekvő személyiség

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, fiatalos lendület.

Amit kínálunk

- Motivált, dinamikus csapat és jó hangulatú munkakörnyezet
- Felelősségteljes, változatos feladatkör
- Versenyképes jövedelem
- Rugalmas munkaidő

Céginformáció

Mosonmagyaróvári vállalkozáshoz keresünk rendszergazdát.
Cégünk tevékenysége online értékesítés

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.